Wiadomości - Aktualności

Studniówki czas zacząć - NOWE VIDEO

: NN Data: 2011-02-12 20:45:34 (czytane: 38940)

studniowka_zszio.jpg

Zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć ze studniówek. Uzupełniliśmy naszą galerię o zdjęcia grupowe w Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, zdjęcia ze studniówki w ZSBiO w Biłgoraju, RCEZ w Biłgoraju i ZSZiO w Biłgoraju.

Portal będzie dokumentował i publikował  bale odbywające się na terenie powiatu biłgorajskiego. Na adres: info@bilgoraj.com.pl można przysyłać zdjęcia ze studniówek. Wszystkie zamieścimy na Portalu bilgoraj.com.pl

studniowka_onz_news.jpg

(KLIKNIJ)

Życzymy uczestnikom studniówek wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń z tego jedynego balu wspominanego przez lata, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia naszych relacji.

fotoreportaż

Studniówka w Liceum Ogólnokształcącym im ONZ - Foto: bilgoraj.com.pl


fotoreportaż

Studniówka w ZSBiO w Biłgoraju - Foto: FILMIX - P. Mazurek

Zdjęcia pozowane z LO im. ONZ i ZSBiO można już odbierać i zamawiać w zakładzie fotograficznym AGFA, przy ul. Kościuszki 46a.

studniowka_rcez.jpg

KLIKNIJ I OGLĄDAJ


fotoreportaż

Studniówka RCEZ w Biłgoraju

 

zszio_studniowka_news.jpg

KLIKNIJ I OGLĄDAJ

 

fotoreportaż

Studniówka ZSZiO w Biłgoraju

Reklama.

Zobacz także

Komentarze (126)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 54.226.18.74

-slik (2011-02-13 10:49:07)

No dobra wystarczy wam tego dobrego. Teraz brać się za naukę, bo matur nie pozdajecie hje, hje, hje ... :)

-uczen nie wyzywaj od wiesniakow (2011-02-13 09:20:32)

Ewidentnie widać że masz jakiś kompleks, zapewne nie myjesz się zbyt często stąd frustracja .... Być może chciałeś dorobić na wsi i nikt takiego zdolniachy z miasta który nic nie potrafi nie chciał zatrudnić lub jakiś prosty chłopak ze wsi obił twój zarozumiały pysk.....

Podstawą każdej gospodark

-Uczeń (2011-02-04 18:24:17)

Do ,,ktoś 12345" jedzenia było za mało? A ja widziałem jeszcze z 10 wiader pozostałości to może.... Bo na studniówkę nie przychodzi się po to, żeby się nażreć ale po to żeby się świetnie zabawić. Muszę przyznać jednak, że michy kartofli i zsiadłego mleka nie widziałem więc może byłeś głodny wiejski

-Obserwator (2011-02-02 15:31:56)

"Ktoś"12345 co pisze to ma poczucie humoru, gościu byłeś na tej studniówce to mnie nie obrażaj, było świetnie i wyszalałem się do oporu, a co masz do zarzucenia naszym dziewczynom z oxfordu.Koleś tobie słoma z butów wystaje a zgrywasz chojraka.Nie wiem czy ty w życiu naprawdę byłeś na porządnym balu

-ktos12345 (2011-02-01 19:20:14)

wcale nie bylo tak kolorowo na tej woli. kelnerzy w wiekszosci byli uczniami z oxfordu, talerze byly wypozyczone z oxfordu z reszta jak i obrusy.. jedzenie tez nie bylo wcale takie smaczne, stanowczo za malo bylo tego na stolach za te pieniadze..

-inteligent (2011-02-01 15:24:07)

Wybaliwani??? no to marsz do książek, bo się nie dostaniecie na studia. I będziecie niewykształconymi bezrobotnymi.

-maturzystka z III liceum (2011-01-31 16:28:05)

ja nie zaliczam takich wpadek na tak waznych wydarzeniach ;)

-oxford (2011-01-31 15:26:02)

pewnie miałaś mocnego kaca po studniówce :) heheh i to może ty miałaś z buźka w talerzu :) hehe

-maturzystka z III liceum (2011-01-31 14:30:10)

osobiscie nie powiedzialabym ze bylo tak kolorowo z tymi kelnerami jak niektorzy pisza... jedzenie mi osobiscie nie smakowalo, watpie abym w przyszlosci odiwedzila to miejsce.

-OXFORDZISTA (2011-01-31 10:11:14)

STUDNÓWKA ŚWIETNA!!! obsługa fenomenalna, zastawa wymieniana co chwile coś ci zalegało na tależy zaraz miałeś/aś czysciutki, skończyły się napoje w ekspresowym tepie stały nowe, obsługa fenomenalna jedzenia tak samo. Dużo miejsca do zabawy i do siedzenia na prawdę ekstra :)

-misiek bilgoraj (2011-01-31 09:01:35)

bylem na kilku juz studniowkach i powiem ze nie ma to jak w lokalu bo jak sie robi w szkole to nie jest to. organizatorzy w karczmie na woli wpakowali duzo w przygotowanie imprezy z tego co mi dziewczyna mowila to bylo ponad 500 osob. organizatorzy zapewnili nawet ochrone co bardzo mi sie podobalo a

-Studniówka w Karczmie na Woli (2011-01-31 08:39:55)

Chciałam wypowiedzieć się w samych superlatywach o studniówce w Karczmie na Woli. Przepiękny bal ! POLECAM [b]Wszystko było przygotowane jak należy, jedzenie wyśmienite, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, kelnerzy i kelnerki pięknie powystrajani. POLECAM i dziękuje za tak piękny bal !!![/b] G

-Cziko (2011-01-30 22:15:55)

[b]Dzięki kolego OBSERWATORZE, szerokości, przyczepności życzę.[/b]

-obserwator5678 (2011-01-30 21:22:48)

hahahah właśnie :D pani w panterce była tak upierdliwa, że żal ściskał du*ę ;/ szkoda, że ona niczym się nie wykazała tak jak organizatorzy i ludzie, którzy włożyli w tą imprezę mnóstwo wysiłku. oprócz swoich cętek i wykazując się totalnym brakiem kultury niczym innym nie zabłysnelo to szanowne babs

-ojciec_milicjant (2011-01-30 21:12:09)

?

-ktosia oxford (2011-01-30 20:26:31)

w karczmie bylo okey .... obsluga swietna ale rodzice ? po co tam byli tylko dreczyli kelnerki i PEWNA PANI W PANTERCE dosc nie halo odnosila sie do kelnerow sama slyszalam ....

-A KTO SPAŁ W SAŁATCE ??? (2011-01-30 18:16:38)

WSTYD ZE NAUCZYCIELE SIE TAK POUPIJALI ZE ZONY PLAKAŁY OD PÓŁNOCY

-Oxford (2011-01-30 17:42:32)

Wódka stała na stołach,nikt się z tym nie krył,a już nad ranem koło 5 to co niektórzy spali na stołach z mordą w talerzu ;)

-aa (2011-01-30 15:13:44)

gdzie są klasowe zdjęcia liceum w rcez?

-OBSERWATOR (2011-01-30 15:12:16)

Na tej ''karczmie'' nie było tak zle...
ogólnie organizacja studniówki była chaotyczna.... rozpoczęcie trwało 40 min... nauczyciele dziękowali sobie nie wiadomo za co.... 10 min trwała ''msza'' (modlitwy)- Porażka...
Rodzice pilnujący nie dostali nawet ciastka... ochrona wynajęta przez szkołę nie

-cziko (2011-01-30 14:42:25)

jak tam studniówka oxford ? opowiadać

- (2011-01-26 23:24:05)

gdzie ją można przetestować ?

-moja teściowa ma 46 lat a . jak daje .... (2011-01-26 22:49:50)

jak 18-nastka fakt muszę się napić żeby mi się podobała ale kumplom bez alkoholu się podoba .. może to kwestia przyzwyczajenia

- (2011-01-26 22:34:33)

z tą teściową to nie przesadzaj.

-chlopie jak się napijesz to wszystkie są piękne (2011-01-26 06:43:20)

nawet moja babka i teściowa